Haber

A Milli Erkek Voleybol Takımı Slovenya ile karşılaşacak

A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın Slovenya ile oynayacağı 2023 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Son 16 maçı öncesinde konuşan orta oyuncu Faik Samet Güneş, “Artık onları tanıyoruz çünkü onlarla çok maç oynadık. Üst düzey bir keyifle bizi bekliyor, umarım turu geçen taraf, “Olacağız” dedi.

2023 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Son 16 Turu’nda Slovenya ile karşılaşacak A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın orta oyuncusu Faik Samet Güneş, maç öncesinde Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi internet sitesinde açıklamalarda bulundu.

Maçın üst düzeyde geçeceğini vurgulayan Güneş, “Grubumuzu dördüncü sırada tamamladık ve Slovenya ile eşleştik. Son 16 tipindeki maçımız için dün Varna’ya geldik. Üst düzey bir maç oynayacağımıza inanıyoruz. Avrupa’nın en değerli takımlarından gümüş madalya kazanan Slovenya ile “Görüşmelerimiz, antrenmanlarımız ve hazırlıklarımız devam ediyor. Rakibimizi iyi analiz edeceğiz, onu iyi tanıyan bir antrenörümüz var. Artık onları tanıyoruz çünkü onlarla çok fazla maç oynadık. Zevk seviyesi yüksek bir oyun bizi bekliyor. İnşallah kazanan biz oluruz” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu