Haber

BBC’nin İlk Dizisi “Suç” Ekranlara Veda Ediyor

Eylem ekim ayında BBC First’te aralıksız devam ediyor. İki kardeşin vicdanlarının sınandığı sürükleyici hikayesiyle “Suç” ve daha fazlası, heyecan dolu senaryoları Ekim ayında ekranlara taşıyor.

 

İki kardeş Max ve Jake’in sürükleyici hikayesini anlatan ‘Suçluluk’, son bölümüyle ekranlara veda edecek. Düğünden dönerken Max ve Jake bir araba kazası geçirir ve yaşlı bir adamı ezerek ölümüne neden olur. Suçu itiraf etmek yerine olayı örtbas etmeye çalışan kardeşler o günden bu yana sıkıntı yaşıyor. Yaşlı adamın ölümü yakınları arasında şüphe yaratırken, iki kardeşteki suçluluk duygusu da gün geçtikçe artıyor. Bir zamanlar ayrılıp bir araya gelen kardeşlerin yolları, geçtiğimiz günlerde yeniden kesişti. Hem eski hem de yeni düşmanlarla karşı karşıya olan kardeşlerin, karşılaştıkları zorluklara çözüm üretmeleri gerekiyor. Tüm bu zorluklardan ve suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen çift, tehlikelerden ve birbirlerinden uzak bir gelecek inşa etmek ister. Sürükleyici dizi “Suçluluk”un son bölümü 3 Ekim Salı günü saat 21.00’de BBC First’te olacak.

 

BBC First, Ekim ayında da birbirinden heyecanlı programlarıyla izleyicilere sıra dışı bir izleme keyfi sunmaya devam ediyor. Gizemli suç dizisi “Kardeş Boniface Gizemleri” ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Gizemleri çözen bir rahibeyi konu alan dizi, izleyiciye modüllerin birleştirilmesi gereken bir bulmaca sunuyor. “Rahibe Boniface Gizemleri” Ekim ayında BBC First’te izleyiciyle buluşuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu