Haber

Ece Üner’in Filenin Sultanları Hakkındaki Konuşması Tüyleri Dikeni Uzattı!

Ünlü spiker Ece Üner’in FIVB Mil Ligi’nde Çin’i 3-1 mağlup eden İnternetin Sultanları ile ilgili yaptığı konuşma tüyleri diken diken etti.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=N0X22…

Ünlü spiker Ece Üner, 7 yıldır sunuculuğunu yaptığı Show Main Haber’den ayrılarak bambaşka bir formatla izleyici karşısına çıktı. İstifa eden Üner, ‘Ece Üner’e Susma’ adlı programı başlattı.

Bir süre bu programla ekranlarda olmaya devam eden Üner’in gündüz programına son verildi ve gazeteciliğe döneceği açıklandı.

Ana Haber’i TV100 ekranlarında sunmaya başlayan Üner, son olarak herkesin bayıldığı açık sözlü, tüyleri diken diken eden yorumlarıyla seyirciyi buluşturdu.

Son olarak Ece Üner’in FIVB Mil Ligi’nde Çin’i 3-1 mağlup eden Filenin Sultanları ile ilgili yaptığı konuşma tüyleri diken diken etti.

Üner, canlı yayında yaptığı konuşmada, “Türk kadını böyledir. Bir pasör haddi aşarak kız çocuklarının eğitimine karşı çıkanlara saldırıyor. Kadın evden çıkamaz diyenlere etkili bir smaç vuruyor. 15 yaşında evlendirilen kıza ‘kime göre, neye göre çocuk’ diyenler sahiplenelim diyenleri bloke eder iyi bir libero gelir dokunmadan kadın haklarını kurtarır yer.” dedi.

Konuşmanın devamında, ‘Özetle kadınların azim ve mücadelesi hiç bitmiyor. Kadınlar bitti demeden bitmez. Ta ki son top yere düşene kadar. Ve Türk kadını kendine hatırlatıyor. Cumhuriyetin 100. Yılına çok yakıştınız. Seninle gurur duyuyoruz. Mücadeleyi, azim ve kararlılığı, umudu ve en önemlisi Türk kadınının gücünü bize hatırlattığınız için size sonsuz teşekkürler.’ sözlerini kullandı.

O konuşmayı buradan dinleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu