Ekonomi

Exolo, İstanbul Blockchain Haftası yan etkinliğinde kripto para ekosistemini bir araya getirdi

BAE Bölgesi’ndeki başarılarıyla dikkat çeken Exolo, İstanbul Blockchain Week’in Yan Etkinlik sponsoru oldu. Sponsorluk kapsamında düzenlenen prestijli etkinlikte kripto para profesyonelleri ve meraklıları bir araya getirilerek networking fırsatı sağlandı.

Dünya genelinde dijitalleşmenin ve kripto para birimlerinin farkındalığının artmasıyla birlikte ekosistemi bir araya getiren varlıkların değeri de her geçen gün artıyor. Önde gelen etkinliklerden biri olan Blockchain Haftası departman için harika bir buluşma fırsatı yaratıyor. Blockchain tutkunları bu yıl İstanbul’da düzenlenen Blockchain Haftası kapsamında bir araya geldi. Sanal para ile alım satım konusunda her zaman benzersiz bir demo sunan Exolo da bu değerli toplantıda İstanbul Blockchain Haftası’nın yan etkinlik sponsoru olarak yer aldı.

Exolo her zaman acemi yatırımcıların ticaretin dinamiklerini anlamalarına yardımcı olurken, aynı zamanda değişen piyasa koşullarında nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda da rehberlik sağlıyor. Exolo, BAE bölgesindeki başarısının ardından İstanbul Blockchain kapsamında düzenlenen yan etkinlikte kripto para profesyonellerini ve meraklılarını ağırladı ve Boğaz’da düzenlenen özel yat partisi ile kripto ekosistemi ile etkileşime girme fırsatı sundu.

Bu toplantı sadece kutlama amaçlı olmasa da fikir liderleri (KOL) ve kripto uzmanları için eşsiz bir ağ oluşturma fırsatıydı. Sektörün önde gelen isimlerinin yer aldığı yat partisi, kişiler arası ilişkileri güçlendirirken aynı zamanda bilgi alışverişine odaklanarak katılımcılara interaktif bir deneyim yaşattı.

Exolo sponsorluğunda düzenlenen toplantı, kripto ekosistemindeki bilgili profesyoneller ile kriptoya ilgi duyan ancak bu alanda daha az deneyime sahip yatırımcıları bir araya getirerek kalıcı bağlantılar kurmayı amaçladı. Kripto dünyasındaki yeniliklerin takip edildiği etkinlikte, alandaki aktörler arasında bir köprü oluşturularak kripto para ekosisteminin daha da ileriye taşınması hedeflendi.

kinikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu