Teknoloji

Kendisine Saygı Duymadığını Söyleyen Yetişkin Film Yıldızı Amouranth Yayıncıyı Boksa Davet Ediyor

Eski yetişkin film yıldızı Adriana Chechik ile Twitch’in en olaylı ismi Amouranth arasında sular durmuyor. Chechik, Amouranth’a hiç saygısı olmadığını açıkladıktan sonra Amouranth tarafından bir boks maçına davet edildi!

Yalnızca Twitch’te 6 milyondan fazla takipçisi bulunan ve platformun en ünlü isimlerinden biri olan Amouranth, Chechik’e yanıt vermekte gecikmedi.

Twitch’in diğer ünlü ismi xQc’nin ikilinin ortasında dizi hakkında yorum yaptığı bir görselin altına yorum yapan Amouranth, ‘Cidden onunla herhangi bir kötü etkileşimim olmadı. Bir şeye davet isterken çok kibar. Onu görmediğim için onunla AVN’de de konuşmadım’ dedi.

Ve Chechik’i boks ringinde koz kartlarına davet etti!

“Önce burada söyleyeceğim: Ona ringde meydan okuyacağım, beni dışarıda yakalayacağım, buna ne dersin?” Amouranth kelimesini kullanan Amouranth’ın bu çelişkiyi gerçekten de boksla çözüp çözemeyeceği bilinmiyor.

Adriana Chechik, Amouranth’a hızlı yanıt verdi.

“Bu kız nasıl olur da son zamanlarda belini kırmış birini bir boks maçına davet edecek kadar aptal olabilir?” Büyü ve kadın ol, sonra konuşuruz.’ Chechik’in yanıtı bu şekilde olurken, şu anda Amouranth cephesinden yanıt vermiş değil.

kofcaz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu