Haber

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarıspor’un şampiyonlarıyla bir araya geldi

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarıspor’un şampiyonları ile bir araya geldi.

Başkan Kurt, Bilecik Odunpazarı’nda yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda Eskişehir’i temsil edecek Spor U15 ve U17 futbol takımı, oyuncuları ve teknik direktörleriyle toplantıya geldi. Başkan Kurt’a; Odunpazarı SporBaşkan Adnan Evren Olcay, Odunpazarı Belediyesi Sporİşletme Müdürü Ahmet Bingöl ve Odunpazarı Spor Kulübü yöneticileri de eşlik etti.

Odunpazarı Spor Kulübü Başkanı Adnan Evren Olcay şunları söyledi:

“Odunpazarı Spor Kulübü olarak oyuncularımızı tebrik ediyorum. Kulübümüzden süper lig takımlarının altyapısına ve Eskişehirspor’a birçok transfer yaptık. Önümüzdeki süreçlerde başarılı sporcular olarak çıkacak ve hak ettiği yerlere gideceksiniz. Sizleri tekrar tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.”

Başkan Kurt, konuşmasına Odunpazarı Spor Kulübü oyuncularını tebrik ederek başladı. Başkan Kurt şunları söyledi:

“Türkiye’de endüstriyel futbol yanlış yönetiliyor. Başarılar kötü yönetim nedeniyle tesadüflerin eseri. Bu başarıların tesadüf olmayacağı düşüncesiyle Odunpazarı Spor’da 20 yaş üstü sporcu bırakmadık. Tüm gücümüzü harcamak istiyoruz. gençlerin eğitimine katkıda bulunuyoruz. Sizi ve öğretmenlerinizi kutluyorum. Eğitiminizi asla bırakmayacağız.” ertelemeyin. Aileniz başarılı bir sporcu olmanızı ve başarılı bir eğitim hayatı geçirmenizi istiyor. Tavsiyem iyi okuyarak başarılı bir sporcu olmanızdır. Eskişehir’de bunun örnekleri var. Oyunculuk yıllarında birkaç kez gol kralı olan Fethi Heper, profesör olarak emekli oldu. Örneğin Hüdai Doğu hem başarılı bir sporcu hem de eczacıydı. Bu bahiste eğitim çok değerlidir. Düzgün futbol oynayan bir çocuk derslerinde her zaman başarılı olacaktır. Başarılar diliyorum ve kazanacağınıza inanıyorum.”

Kaynak: ANKA / Spor

habermidyat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu