Haber

Realtor Global, Hull City’nin “Global Emlak Sponsoru” Oldu

Küresel farkındalığı artırmayı hedefliyoruz

Realtor Global, bu sponsorluk ile İngiltere’de ve dünyada bilinirliğini artırmayı, yurt dışında hedeflenen potansiyel müşterilere ve hedef kitleye ulaşmayı, markanın potansiyel müşterilerin ve hedef kitlelerin zihninde kalıcı bir yer oluşturmasını sağlamayı hedefliyor.

Gayrimenkul bölümünün lider şirketlerinden Realtor Global, İngiltere’nin ana kulüplerinden Hull City’nin Corendon Airlines ve Efes Pilsener’den sonra 3. Türk firmasına resmi sponsor oldu.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu kulübün yöneticileri, Realtor Global’in Hull City ailesine katılmasından dolayı mutlu ve minnettar olduklarını belirterek, “Hull City Türkiye’de her geçen gün daha da popüler hale geliyor. Taraftarlarımızın bunu yaşamasını istiyoruz. , ve Türkiye ne kadar güzel. Kendisinin bir ülke olduğunu görmesini istiyoruz. Ekibimize verdikleri destek için Realtor Global’e teşekkür ediyoruz.” sözlerini kullandılar.

“Hull City ile birlikte harika şeyler yapacağız”

Realtor Global Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Övençoğlu, iki güçlü Türk markasının İngiltere ve uluslararası arenadaki büyüme hedefleri kapsamında birlikte yola çıkmalarından gurur duyduklarını söyledi. Hull City’i gelecek yıl Premier Lig’de hedefleri doğrultusunda görmeyi umuyoruz. Birlikte çok daha fazla işbirliği yapacağız, bizi evimizde hissettiren Genel Başkan Yardımcısı Tan Kesler ve ekibine teşekkür ederim.

Premier Lig ve EuroLeague için görüşmeler sürüyor

Spor Realtor Global Yönlendirme Komitesi Lideri Anıl Övençoğlu, etkinliklerin markayı sadece stadyumlardaki binlerce taraftara değil, dünya çapında milyonlarca izleyiciye tanıtmanın etkili bir yolu olduğunu ve markanın Türkiye’de kalıcı ve özel bir yer yaratabileceğini söyledi. bu tür çabalarla potansiyel müşterilerin ve hedef kitlelerin zihninde Bu kapsamda uluslararası yatırımcılarla buluşmak isteyen Realtor Global’in sponsorluk faaliyetlerine ağırlık verdiğini kaydeden Övençoğlu, şöyle devam etti: spor Corendon Alanyaspor Kulübü ile sponsorluk sözleşmesi imzaladık. Sözleşmeye göre, takımın kendi stadyumunun güney tribününe Realtor Global’in adı verildi. Aynı zamanda Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un saha içi reklam sponsoru olan Realtor Global, artık Hull City’ye de sponsor oluyor ve markamızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını bekliyoruz. Bu tür sponsorluk çalışmalarının markamıza olan maliyetini gördüğümüz için futbolda İngiltere Premier Ligi’nde, basketbolda EuroLeague’de görüşmelerimizi sürdürüyoruz.”

fatsa-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu