Yaşam

“Bridgestone Studio” yaza damgasını vuracak kusursuz performanslarıyla geri dönüyor!

YouTube’un müzik bağlantısında örnek bir proje olarak gösterdiği Bridgestone Studio, yeni bölümleriyle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye lastik bölümü mobilite başkanı Brisa’nın pandemi döneminde Bridgestone markasıyla hayata geçirdiği proje. Bridgestone Stüdyosu yeni içerikle geri döndü. Müziğin birleştirici gücünden yararlanarak, tüketicileri ile müzik aracılığıyla bağ kurmaya devam ediyor. Bridgestone Stüdyosu, bugüne kadar yayınladığı toplam 17 bölümde farklı müzik türleriyle tanıdığımız müzisyenleri ağırlayarak müzik bağını başka bir boyuta taşımıştır.

Youtube’da 28 milyon, Spotify’da 19 milyon izlenmeye ulaşan Bridgestone Studio, yeni döneminde de iddialı.

 

“Bridgestone Studio”da birlikte müzik ve sohbet

“Mükemmel Performans” diyerek seyirciyle yeniden çıkmaya hazırlanan Bridgestone Studio’nun ilk bölümünde “Ah Canım Vah Canım”ın müziğini Selin ve Kerem Akdağ yorumlayacak. Saat Rezidans’ta, Lalalar, Kum, Gülinler gibi ünlü isim ve gruplar da popüler müziğe hayat verecek. Bu keyifli deneyimin ev sahibi ve müzik menajeri Kaan Düzarat, kurucusu olduğu müzik stüdyosu ve plak dükkanı Analog Kültür’de konuklarla müzik üzerine sohbet edecek ve müziğin hazırlık süreçlerinin kamera arkasını ele alacak. Bridgestone Studio’da yer.

Radyolar tarafından “yılın en iyileri” seçilen ve katıldıkları tüm yaratıcılık, bağlantı ve pazarlama yarışmalarından ödüller kazanan program ve müzikler için hazırlanan performans klipleri Bridgestone Türkiye Youtube kanalından izlenebiliyor ve Bridgestone Spotify hesabında müzik ayrı olarak dinlenebiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberergene.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu