Yaşam

Çöp Adam Dizisinin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir? Çöp Adam Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlandı?

STAR TV’nin yeni sezon dizilerinden Çöp Adam, bu akşam izleyici ile buluşacak. Başrollerinde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan’ın olduğu dizi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden uyarlanan bir yapım olacak. Sosyal medyada oldukça ilgi gören dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ise merak konusu oldu. Peki Çöp Adam dizisinin konusu nedir? Çöp Adam’ın oyuncu takımında kimler var? İşte ayrıntılar.

Çöp Adam dizisi, Melek Gençoğlu ile Su Ersöz tarafından kaleme alındı. Direktör koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturuyor.

Çöp Adam Konusu Nedir?

Sıra dışı bir halde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu öyküsünü bahis ediniyor. Tamer karakterini Engin Altan Düzyatan canlandırırken Peri’yi karakterinde ise Elçin Sangu’yu göreceğiz.

Çöp Adam Oyuncu Kadrosu

Çöp Adam dizisinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu yer alırken oyuncu takımında ise; Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan, Sinan Albayrak üzere isimler yer alıyor.

Çöp Adam Hangi Kitaptan Uyarlama?

Konusu ve oyuncu takımı ile dikkat çeken dizi, Çöp Adam, müellif Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek bir öyküsünden uyarlanıyor. Kıssanın sahipleri ise saklılık çerçevesinde paylaşılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu