Haber

Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar Futbol Kulübünün Başına Geçti

Spora ve sporcuya verdiği destekle tanınan Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar, 4 yıl önce kurduğu Doğubayazıt Futbol Kulübü’nü yalnız bırakmadı.

Doğubayazıt Futbol Kulübü’nün başkanı olan BC Group, kulüp yönetimini Belediye Başkanı Yıldız Acar’a bıraktıklarını açıkladı. Teknik adam İshak Özbey ile yapılan anlaşma ile imza töreninde açıklamalarda bulunan Acar, şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle Çoktin ailesine bu şehirde emekleri için halkım ve şahsım adına teşekkür etmek istiyorum. Maalesef uyuşturucu çağının çocukların yaşının altına düştüğü bu çağda maalesef tüm dünyada. ülkemiz ve ilçemiz gençlerimizin kahve kültüründen uzaklaşıp sosyal ve sportif faaliyetlerde bulunması gerektiğini savunuyoruz.Bizim bir niyetimiz yok.Taraftarlarımıza buradan bir davet yapmak isterim.Bazid’in ekibi yalnız değil. Şu an Doğubayazıt belediyesi olarak yönetimde.Takımımızı el ele, gönül gönüle fair-play çerçevesinde 3.Lig’de göreceğiz.Takımımızı başta Çoktin olmak üzere 3.Lig’de göreceğiz. ailesi ve değerli iş adamlarımıza, “Takviye sözü aldık. Herkese çok teşekkür ediyor ve bu güzel haberi hayranlarımıza sunuyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu