Haber

Ne konuşabiliyor ne de yürüyebiliyor! “Dev bebek” görenleri şaşırttı

3 çocuk annesi Adalgisa Soares Alves’in (48) ilk çocuğu Graziely, beyinde basınç oluşturan ve akabinde kafatasında hasara neden olan bir sıvı olan hidrosefali ile dünyaya geldi. Graziely her gün hastalıkla savaşırken, kafası üç katına çıktı ve şimdi yürüyemiyor, konuşamıyor ve yakın zamanda görme yetisini kaybetti.

BAZILARI PARA KAZANDIRIR

Daily Star’ın haberine göre Alves’in farkındalık yaratmak için paylaştığı videoda Graziely’nin biberonla beslendiği görülüyor. Yayınlanan görüntüye çirkin yorumlar yapan sosyal medya kullanıcıları, Graziely’nin ötenazi yapılmasını bile önerdi.

DESTEK YORUMLARI DA GELDİ

Bir kullanıcı “Üzgünüm ben olamadım, çocuğumu her gün böyle göremedim” dese de bazı kullanıcılar da takviye yorumlarını paylaşmak için yorumlara akın etti. Bir kişi, “Adalgisa hanım, sen bir meleksin, sen güzel bir ruhsun, Allah seni hep korusun” dedi.

“OLDUĞU GİBİ SEVİYORUZ”

Alves yaptığı açıklamada, “Ona ‘Koca Kafalı’ dediklerinde üzülüyorum çünkü o zaman bu sadece zalimce olur. Önemli olan benim, tüm ailemizin ve arkadaşlarımızın Graziely’yi olduğu gibi sevmesidir. Pozitif enerji yayar ve bu Biri onu ziyaret edince içim coşuyor.İçimden bir huzur geliyor.Onun gülüşünü her gördüğümde kendimi çok mutlu hissediyorum.Ona her zaman en iyisini vereceğim çünkü o benim rahmimde doğdu, rahmimde sevilip arzulandı ve ben onu hayatının son gününe kadar sevecek.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu