Haber

Pazarlar Spor Lisesi bölge finalinde Kütahya’yı temsil edecek

Kütahya’da okul sporları çerçevesinde düzenlenen Yer Curling ve Futsal müsabakalarında il birincisi olmuş; Pazarlar Kaymakamı Hüseyin Safa Fazilet, Kütahya’yı bölge finallerinde temsil edecek Pazarlar Spor Lisesi Floor Curling ve Futsal takımı oyuncularını kahvaltıda ağırladı.

Kaymakamlık tarafından düzenlenen kahvaltıya Kaymakam Hüseyin Safa Fazilet, Pazarlar Spor Lisesi Müdürü İsa Ergün, Beden Eğitimi öğretmenleri ve Pazarlar Spor Lisesi Floor Curling ve Futsal takım oyuncuları katıldı.

Pazarlar Kaymakamı Fazilet, Kütahya’da düzenlenen okul sporları turnuvasında il birincisi olan Floor Curling ve Futsal Gruplarıyla sohbet ederek, moral ve motivasyonun artırılması için her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

Kaymakam Fazilet, “Pazarlar Spor Lisesi’nin başarısında emeği geçen öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum.”

Pazarlar Spor Lisesi Zemin Curling ve Futsal takımı oyuncuları, “Bize destek veren ve yanımızda olduğunu hissettiren Kaymakamımız Sayın Hüseyin Safa Erdem’e teşekkür ederiz.” – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu